Sepetim 0
DakikEpin.com
Yükleniyor...

Honor of Kings aktif kullanıcı rekoru ile gündemde

PUBG, Call of Duty Mobile ve Honor of King gibi oyunların yapımcısı olan Tencent, birçok konuda rakiplerini geride bırakmayı başardı. Honor of Kings oyununun aktif kullanıcı rekoru kırdığı iddia edildi.

Honor of Kings aktif kullanıcı rekoru ile gündemde

Sürekli olarak dünya çapında en çok hasılat elde eden oyunlar arasında giren Honor of Kings, Tencent’e ait bir diğer oyun PUBG ile olan rekabetini de artırmaya devam ediyor. Honor of Kings oyununun 100 milyon anlık kullanıcı ile rekor kırdığı iddia ediliyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da oyunun popülerliği bu konuda ipucu veriyor.

Honor of Kings aktif kullanıcı rekoru ile gündemde

Oyun analisti Daniel Ahmad, ” Honor of Kings bu yıl en yüksek hasılat yapan mobil oyun ünvanını elde etti. Ancak batı ülkelerindeki birçok kişi bunu hiç duymamış olabilir. 2015 yılından beri aktif olarak geliştirilen Moba oyunu yalnızca Çin’de oynanabiliyor. Buna rağmen dünyanın en başarılı oyunları arasına giren Honor of Kings, 600 milyon oyuncuya sahip Çin’de kendine yer edinebildi ve rekor kırmaya devam ediyor. ” ifadelerini kullandı.

Honor of Kings oyunu tarihi olayları yanlış anlattığı ve oyuncuları manipüle ettiği gerekçesiyle yerel basın tarafından eleştirilmişti. Bu olaydan sonra yaş kontrolünü sıkılaştıran Tencent, yaptığı hamle ile birçok sorunun da önüne geçmiş oldu.

Kaynak: shiftdelete.net

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.